top of page

31.10.2023

Сексуальне насильство - це злочин про який НЕ соромно і треба говорити.

Проєкт "Жінки України: підтримка, захист та турбота", який реалізується за підтримки Фонду Муквеге, та направлений на допомогу тим, хто постраждав від сексуального насильства під час війни.

У рамках проєкту можна і треба подзвонити на гарячу лінію проєкту (конфіденційно, безпечно та при потребі - анонімно); скористатись послугами кваліфікованого психолога, який пройшов спеціальне навчання щодо надання допомоги, постраждалим від СНПК, та послугами юриста; пройти тренінги з психологічної підтримки та ненасильницької комунікації; відновити емоційний стан завдяки нашим заходам з арт-терапії; скористатись послугами лікарів (сімейного лікаря, невролога, психіатра); отримати тимчасовий притулок та здобути безпеку і безпечне середовище; пройти тест на ВІЛ.

Ти - не одна, ми - поруч!Останні пости

Дивитися всі

08.12.2023 у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели мовний клуб "Мистецтво в мові". Дівчата спілкувалися рідною мовою та обговорювали 100 найкорисніших та поживних харчових продуктів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 10.11.2023 Майстер клас «Неповторна ваза» Сьогодні в центрі пройшов чарівний майстер клас «Неповторна

«Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога». Для тих, хто кожен день стикатися з насильством, треба знаходити ресурс відновлювати

bottom of page