top of page

31.01.2024

31.01.2024 року у Одеський державний університет внутрішніх справ відбулося бінарне лекційне заняття за темою: «Правовий статус суб’єктів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству».

Захід пройшов за участі представниць безпечного простору для жінок і дівчат Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл - менеджерки Катерини Гришкової, психологині Інни Баланюк, фахівчині соціальної роботи Тетяни Жанталай та представників мобільної бригади соціально-психологічної допомоги - психологині Марії Мирославської і фахівця соціальної роботи Ернеста Нечаєва.

Представниці простору "Вільна" ознайомили курсантів з напрямками роботи.

Акцентували увагу на важливості міжсекторального реагування та взаємодії у сфері запобігання й протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, надання комплексної допомоги постраждалим особам та роботи із кривдниками.

Дякуємо професорці Олені Ковальовій та помічниці ректора ОДУВС з гендерної політики Любові Березенко за організацію цієї зустрічі.

Для реєстрації на тренінги заповніть гугл форму, за посиланням

Для детальної інформації телефонуйте +380 (73) 231 01 01

Наш Telegram - переходьте за посиланням і натискайте "Приєднатися" там усі новинки, відповіді на ваші питання, зміни в заходах і реєстрація на них https://t.me/+ZpQVOb7aU-0wZjBi

За адресою:

Одеса, вул Педагогічна 24


Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Kommentare


bottom of page