top of page

30.11.2023

У межах реалізації спільного проекту з Міжнародною Організацією з Міграції IOM Ukraine Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» розпочав дводенний тренінг із підвищення кваліфікації для посадових осіб, відповідальних за процедури встановлення статусу осіб, які постраждали від торгівлі людьми в Одеській області.

Перше заняття тренінгу розглянуло міфи та факти, пов'язані з торгівлею людьми. Учасники отримали можливість подолати суспільні стереотипи та розглянути основні дефініції цього соціального явища. Особливий акцент був зроблений на причини торгівлі людьми.

Тема другого блоку - національний механізм взаємодії суб'єктів у сфері протидії торгівлі людьми. Розглядалися основні принципи та компоненти, а також повноваження суб'єктів Національного Механізму Взаємодії.

Останній блок першого дня був присвячений виявленню та ідентифікації осіб, зокрема дітей, які постраждали від торгівлі людьми. Учасники отримали практичні навички ідентифікації та ознайомилися з методичними рекомендаціями щодо використання критеріїв та індикаторів для виявлення осіб, включаючи дітей, осіб без громадянства та внутрішньо переміщених осіб. Учасники вивчали процедуру встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, та працювали з опитувальником для збору необхідної інформації. Наприкінці першого дня тренінга учасники обмінялись враженнями щодо тем, розглянутих протягом дня.
Останні пости

Дивитися всі

21.06.2024

У рамках міського проєкту "Тижні добрих справ 2024" у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м. Одеса провели майстер-клас "Декупаж скриньки" під керівництвом тренерки Тетяни Лядової. Дівчата розробля

Comments


bottom of page