top of page

30.10.2023

Сьогодні у Психологічний центр Еквілібріум відбулася конструктивна робоча зустріч, на якій зібрались керівники сервісів Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл, мобільні бригади та ВОНА хаб. Одеса. Ми обговорили питання перенаправлення та співпраці в рамках спільного проєкту Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» та Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine.

Ця зустріч була важливим кроком у зміцненні нашого співробітництва та удосконаленні наших зусиль для реалізації проєкту. Ми обмінялися ідеями, досвідом та планами на майбутнє, щоб спільно досягти поставлених цілей.

Дякуємо всім учасникам за активну участь та зацікавленість у спільній справі. Разом ми зможемо досягти більше і зробити наші громади ще кращими. Майбутнє виглядає обіцяюче!

Зв'язок Благодійний фонд "Butterfly"
Останні пости

Дивитися всі

08.12.2023 у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели мовний клуб "Мистецтво в мові". Дівчата спілкувалися рідною мовою та обговорювали 100 найкорисніших та поживних харчових продуктів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 10.11.2023 Майстер клас «Неповторна ваза» Сьогодні в центрі пройшов чарівний майстер клас «Неповторна

«Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога». Для тих, хто кожен день стикатися з насильством, треба знаходити ресурс відновлювати

bottom of page