top of page

30.08.2023

Сьогодні розпочався дводенний тренінг "Підвищення кваліфікації посадових осіб МДГ, які працюють з питань допомоги та встановлення статусу особам, які постраждали від торгівлі людьми", який проводить Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» за підтримки IOM Ukraine.

Тренерки Тетяна Семікоп та Єлизавета Левіна навели причини торгівлі людьми, розглянули нормативно-правову базу з протидії торгівлі людьми та національний менханізм взаємодії суб'єктів у сфері протидії та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми, а також повноваження суб'єктів НМВ.

З учасниками тренінгу відпрацьовані механізми виявлення та ідентифікації осіб, зокрема дітей, які постраждали від торгівлі людьми, надано методологію та рекомендації щодо застосування критеріїв/індикаторів для виявлення осіб, в тому числі дітей, осіб без громадянства, ВПО для встановлення статусу ОПТЛ.

Працюємо далі.


Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page