top of page

30.06.2023

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» разом з International Rescue Committee за підтримки Європейського Союзу організували та провели дві інформаційні сесії на актуальні теми - «Гендерно зумовлене насильство» та «Травми війни». Ці заходи відбулися сьогодні і стали важливим кроком у підвищенні свідомості учасників і наданні необхідної допомоги людям, що потребують підтримки.

На першій сесії психолог Марія Мілославська звернулася до батьків, у яких діти з інвалідністю, та розповіла про проблеми, пов'язані з Гендерно зумовленим насильством (ГЗН), а також надала цінні поради щодо того, як з ним боротися. Її експертні знання допомогли батькам отримати важливу інформацію та інструменти, необхідні для ефективної боротьби з цією проблемою.

Після успішного завершення першої сесії наша психолог провела другу інформаційну сесію, присвячену травмам війни, для переселенців. Вона розповіла про основні види травм, що можуть виникнути у зоні конфлікту, а також про важливі кроки у процесі одужання та пристосування до нових умов життя. Ця сесія надала переселенцям необхідні знання та підтримку, сприяючи їх інтеграції в нове оточення та поліпшенню психологічного стану.

Наша команда подбала про всебічну підтримку учасників кожного заходу, і після закінчення сесій усім присутнім були надані гуманітарні, господарчі набори, які допоможуть забезпечити основні потреби учасників. Ми раді, що у нас є можливість не тільки надати людям необхідну та корисну інформацію, але й виявити практичну підтримку учасникам. Надання гуманітарних господарчих наборів на закінчення кожної сесії є ще одним кроком у забезпеченні основних потреб людей, які опинилися у складних ситуаціях. Якщо ви бажаєте отримати більше інформації про майбутні заходи та активності нашої команди, будь ласка, слідкуйте за нашими оновленнями на наших офіційних сторінках в соціальних мережах. Ми будемо раді бачити вас на наступних подіях і спільно працювати над підтримкою тих, хто потребує нашої допомоги. До нових зустрічей!Comments


bottom of page