Мобільна бригада м. Подільська долучилася до вуличної акції в рамках всеукраїнської компанії "16 днів проти насильства". Метою акції було привернення уваги мешканців громади до проблеми насильства в сім’ї щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, рівних прав чоловіків та жінок, а також збільшити розуміння та обізнаність про проблему насильства та шляхи її вирішення, сприяти утвердженню ненасильницької ідеології в українському суспільстві. Під час акції було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу та розповсюджено інформаційні брошури та буклети із зазначенням номерів телефонів.
Працюємо за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_4c07ae7cf6d9459794f9f31bc2f990e2~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_4c07ae7cf6d9459794f9f31bc2f990e2~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_7b622cf1be0048a9abdcfb6da6829605~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_196,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_7b622cf1be0048a9abdcfb6da6829605~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_d739b56b09af415eb930825f78ce9481~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_d739b56b09af415eb930825f78ce9481~mv2.jpg)