top of page

29.06.2023

Творчий тиждень триває! Команда Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» разом з International Rescue Committee за підтримки Європейського Союзу, провела два захоплюючі майстер класи для жінок переселенок та тих, хто зазнав складних життєвих обставин. Ці заходи стали справжнім подарунком, що приніс велику радість і творчу енергію усім учасницям.

Перший майстер клас відбувся з макраме - це давнє мистецтво виготовлення різноманітних вузлів, які утворюють неймовірно красиві композиції. Жінки мали можливість створити власних янголів, втілюючи свою фантазію та внутрішню силу у кожному виробі. Цей майстер клас був не просто заняттям, він перетворився на справжню янголо терапію, дозволяючи кожній учасниці знайти гармонію та внутрішню рівновагу. Творчий процес заповнений посмішками, спілкуванням та підтримкою одна одної.

Другий майстер клас був присвячений виготовленню дерева життя - символу родинного добробуту, росту та сили. Учасниці могли відчути магію, коли їхні руки перетворювали звичайні матеріали в неповторне дерево з гілочками, які символізують родину і близькість. Цей майстер клас не лише дозволив жінкам розкрити свої таланти, але й створив сприятливу атмосферу для обміну ідеями та інспірації. Всі вони відчули себе частинкою спільноти, де кожен голос має значення.

Ми дуже раді, що ці майстер класи стали не тільки навчальними сесіями, але й місцем, де з'єдналися серця і душі жінок. Вони взаємно надихали одна одну, ділилися своїми історіями та переживаннями, будуючи міцні зв'язки. Кожна з них відчула, що є частиною чогось більшого, де підтримка, розуміння і дружба відіграють важливу роль.

Сьогоднішні заходи не лише розширили художній світ учасниць, але й зміцнили їхнє внутрішнє самовідчуття і віру в себе. Кожна жінка відчула себе особливою та цінною, побачивши результат своїх власних рук і творчої сили. Вони виявили потужний потенціал для розвитку і зростання, який тепер супроводжуватиме їх на кожному кроці. Приєднуйтесь до нас, долучайтесь до руху творчості та доброти, і разом ми змінимо світ на краще


.

bottom of page