top of page

29.05.2024

Сьогодні у простір «Вільна» в Ізмаїлі завітало міське телебачення. У дружньому до жінок та дівчат просторі стартував новий напрямок психологічної підтримки для сімей ветеранів, а також тих, чиї рідні виконують бойові завдання на фронті. Цей важливий крок здійснено завдяки співпраці Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine та Громадський Рух «Віра, Надія, Любов».

За даними Єдиного державного реєстру ветеранів в Одеській області зареєстровано 60 тисяч ветеранів війни, з них понад 40 тисяч - учасники бойових дій. Інвалідність внаслідок війни отримали 6351 колишніх військових. На жаль, понад сім тисяч сімей набули статусу загиблих (померлих) ветеранів війни.

За словами ізмаїльського простору «Вільна» Анни Кофман, новий напрямок допоможе родинам ветеранів впоратися з психологічними труднощами, спричиненими війною. «Вільна - це місце, де кожна жінка може знайти розраду, підтримку та допомогу у важкий період свого життя. Групи підтримки супроводжуються професійними психологами та соціальними фахівчинями з великим досвідом», - розповідає менеджерка ізмаїльського простору.

Вся допомога надається безоплатно та конфіденційно. Для запису можна скористатися контактним номером телефону: +38-096-065-47-26.


Comments


bottom of page