top of page

29.04.2024

Працівниками мобільної бригади соціально-психологічної допомоги міста Подільськ було проведена інформаційна кампанія серед жителів громади.

Метою кампанії є інформування населення щодо напрямків роботи мобільної бригади та послуги, якими можуть скористатись особи при зверненні до фахівців, а також підвищення обізнаності населення громади, щодо форм, проявів та наслідків домашнього насильства. Формування нетерпимого ставлення громади до цих явищ, а також щодо заходів у сфері запобігання та протидії домашнього насильства.

Фахівці активно спілкувалися з перехожими, проводили бесіди та відповідали на їх запитання, щодо проблеми домашнього насильства.

Крім того розповсюджувалися інформаційні листівки з корисними порадами та контактами для тих, хто потребує допомоги чи консультації.

Мобільні бригади працюють за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, у координації з Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, через імплементаціїного партнера Громадської організації Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»".

Послуги мобільної бригади надаються завдяки фінансовій підтримці урядів США ( Бюро гуманітарної допомоги USAID), Канади, Норвегії, Швеції, Великої Британії, Фінляндії, Данії та Гуманітарного Фонду для України (UHF).


Comments


bottom of page