top of page

29.03.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ».

с. Сонячне

 Спільними зусиллями ми продовжуємо здійснювати важливу роботу у наших громадах!

 Сьогодні наша Мобільна Бригада Херсонського району працювала на виїзді у селі Сонячне. Наш лікар проводив консультування, тестування та профілактичні огляди, наголошуючи на важливості уважного ставлення до свого здоров'я.

 Соціальна працівниця бригади провела опитування серед мешканців для оцінки знань у сфері запобігання гендерно зумовленого насильства. Ми робимо все можливе, щоб наші громади були безпечними та доброзичливими для кожного!

 А потім наша команда завітала у пункт незламності, розташований у місцевому будинку культури, де жінки з села Сонячне плетуть маскувальні сітки. За допомогою метафоричних карт наша психологиня побудувала позитивний зв'язок та провела інформаційну роботу щодо важливості підтримки ресурсності та стресостійкості в умовах війни.

 Дякуємо нашим неймовірним партнерам та усім, хто долучився до цього дня! Разом ми змінюємо наше оточення на краще та підтримуємо один одного у будь-яких життєвих ситуаціях. Нехай наша спільна робота приносить ще більше позитивних змін!


Comments


bottom of page