top of page

29.03.2024

Співробітники Одеського Центру допомоги врятованим взяли участь у важливому онлайн навчанні для психологів, соціальних працівників та спеціалістів з ведення випадків "Кризового реагування під час виїзду на місцях обстрілів та надання екстреного консультування", який був організований Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine.

Під час навчання учасники отримали знання та інструменти, які допоможуть їм ефективно реагувати на кризові ситуації, зокрема обстріли та інші воєнні події, та надавати екстрену психологічну допомогу постраждалим. Такий тренінг є надзвичайно важливим в умовах, коли населення зазнає психологічного та емоційного стресу через війну та обстріли.

Це навчання дозволить співробітникам більш ефективно реагувати на кризові ситуації та надавати необхідну підтримку тим, хто опинився в складних життєвих обставинах через воєнні дії.

Центри допомоги врятованим створені за ініціативи Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядова уповноважена з ґендерної політики, у партнерстві з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, завдяки фінансовій підтримці урядів Австрії, Бельгії, Швеції, Франції та у співпраці з місцевими органами влади.


Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page