top of page

29.03.2024

Мобільна бригада м.Кропивницький.

Постраждала Анна, 33 р. потерпає від домашнього насильства психологічного та економічного характеру зі сторони чоловіка, який забороняє дружині працювати, ображає, принижує, погрожує самогубством, б'є. Коли в черговий раз чоловік вчинив домашнє насильство, Анна зателефонувала на гарячу лінію мобільної бригади м.Кропивницький 45.1 та сказала, що твердо вирішила розірвати коло насильства.

Працівники мобільної бригади разом з кейс менеджером виїхали до постраждалої, надали першу психологічну допомогу, склали оцінку потреб, оцінку ризиків та план безпеки. Анну з 10-ти річною донькою доставили до кризової кімнати. Кейс менеджером разом з постраждалою складено план соціального супроводу. Анна має велике бажання повернутися до життя без насильства!

В тісній роботі з кейс менеджером постраждала йде до поставленої цілі! Зараз проживає в притулку, працює.

Послуги мобільної бригади надаються завдяки фінансовій підтримці урядів США ( Бюро гуманітарної допомоги USAID), Канади, Норвегії, Швеції, Великої Британії, Фінляндії, Данії та Гуманітарного Фонду для України (UHF).


Останні пости

Дивитися всі

21.06.2024

У рамках міського проєкту "Тижні добрих справ 2024" у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м. Одеса провели майстер-клас "Декупаж скриньки" під керівництвом тренерки Тетяни Лядової. Дівчата розробля

Comments


bottom of page