top of page

29.01.2024

Сьогодні, у Львові стартувала триденна Стратегічна сесія, присвячена темі "Жінки, мир, безпека" за підтримки Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund.

Цей захід проводиться у межах реагування на актуальні безпекові виклики, з якими стикається Коаліція 1325, за участю регіональних Коаліцій України.

Участь у заході прийняли й членкіні Коаліція 1325. Одещина в особі регіональної координаторки Тетяни Семікоп.

Головною метою сесії є розробка стратегії просування Порядку денного "Жінки, мир, безпека" з урахуванням нових викликів і можливостей для організацій, що входять до складу Коаліцій 1325. Зокрема, учасники обговорюють нові можливості для планування активностей у сфері "Жінки, мир, безпека" в умовах повномасштабного вторгнення.

Окрім цього, на порядку денному сесії - оновлення стратегічних цілей, завдань та заходів у галузі жіночої безпеки, а також напрацювання актуального переліку стейкхолдерів та бенефіціарів в цій сфері. Учасники обмінюються досвідом та експертними знаннями, спрямованими на вдосконалення дій Коаліцій 1325 в контексті змін у сучасних реаліях.


Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Коментарі


bottom of page