top of page

29.01.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraineу рамках проектну

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ».

Проведена арт-терапія для покрашення психологічного стану

с.Новорайск.

Мобільна бригада Бериславського району Херсонської області

 Арт терапія для душі «Малюємо свій страх»! Зустрічі, що зміцнюють !

Сьогодні ми хочемо розповісти вам про невимірну теплоту та емоції, які наповнили нашу арт-терапевтичну сесію для наших неймовірних жінок похилого віку. Зберегти здоров'я своєї душі та визначити психологічний стан - ось, що важливо для кожної зустрічі!

 Арт терапія - це інструмент, який допомагає нашим чудовим жінкам знайти внутрішню рівновагу, зняти стрес та визначити свої почуття. Це не лише лікувальна сесія, а й спільне подорожування у світ душевного благополуччя.

 Такі зустрічі не лише про індивідуальний розвиток, але і про формування справжньої жіночої спільноти. Спільна творчість, обмін історіями та посмішками - це те, що робить наші зустрічі неповторними та надзвичайно важливими.

 Важливо пам'ятати, що наші діти та жінки - це скарб, що треба берегти. Вони приносять в світ світло та любов, і ми готові поділитися з ними всією теплотою та підтримкою, яку вони потребують!Останні пости

Дивитися всі

24.05.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 24 травня 2024 року, наша мобільна бригада відвідала с. Цебриково. Ми провели інформаційну бесіду на тему «Торгівля людьми, профілактик

댓글


bottom of page