top of page

28.08.2023

Відбувся тренінг "Посилення спроможності місцевих механізмів взаємодії в галузі протидії торгівлі людьми", що провели Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» разом із IOM Ukraine.

На тренінгу розглянуто існуючі в суспільстві міфи, стереотипи щодо торгівлі людьми, наведені її причини та наслідки, міжнародна та національна нормативно-правова база з протидії торгівлі людьми, розглядалися засоби виявлення, ідентифікації та психологічні особливості осіб, які постраждали від торгівлі людьми, а також програми допомоги постраждалим.

Тренінг супроводжувався презентаціями, переглядом відео історій постраждалих, опрацюваннями у створенних малих групах учасників, обговорюванням та відповідями на запитання.

Наразі, через війну, чисельність проявів випадків торгівлі людьми серед українців чисельно зросла.

Торгівля людьми це зло, про яке ми маємо знати все, щоб максимально уникнути його, а у разі трапляння виявити злочинців та допомогти постраждалим.Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

コメント


bottom of page