top of page

28.06.2024

 Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» став організатором тренінгу для співробітників Центри допомоги врятованим, мобільних бригад психосоціальної підтримки. Метою заходу стало підвищення кваліфікації фахівців у роботі з ветеранами/ветеранками та їхніми сім'ями.

Тренерами тренінгу стали висококваліфіковані спеціалістки: Олеся Борисова, психологиня мультидисциплінарної команди реабілітації військових, викладачка та кандидатка юридичних наук, а також Інна Баланюк, психологиня тілесно-орієнтованої терапії та медик.

Під час навчання сервісні спеціалісти змогли ознайомитись із фізіологічними та психологічними компонентами стану ветеранів після повернення їх додому, червоними та зеленими темами у спілкуванні з колишніми військовими, алгоритмами ненасильницького спілкування з ветеранами/ветеранками. Також фахівчині ознайомили з 9 правилами комунікації та шкалою емоційних тонів.

Завдяки новим знанням та навичкам, співробітники Центру допомоги врятованих та мобільних бригад зможуть ефективніше працювати з людьми, які повертаються до дому після пережитого військового досвіду.

 Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» продовжує працювати над підтримкою та розвитком фахівців, які допомагають ветеранам і їхнім сім'ям адаптуватися до нових життєвих умов, зберігаючи їхнє психічне здоров'я та добробут.

Центр допомоги врятованим в Одесі створено за ініціативи Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядова уповноважена з ґендерної політики Катерина Левченко, у партнерстві з UNFPA, Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, завдяки фінансовій підтримці урядів Австрії, Бельгії, Іспанії, Швеції у співпраці з Одеська міська рада та Громадський Рух «Віра, Надія, Любов».


Comments


bottom of page