top of page

28.03.2024

Співробітники Одеського Центру допомоги врятованим взяли участь в інформаційній сесії з питань мінної безпеки. Захід, організований за підтримки Дацької ради у справах біженців/Danish Refugee Council та ініціативи Гуманітарного фонду для України (ДФУ), зібрав активну участь наших колег.

Ця інформаційна сесія стала можливістю для співробітників оновити свої знання та навички у галузі мінної безпеки, як діяти у небезпечних ситуаціях. Дізналисяся про правила та алгоритми безпечної поведінки при виявленні міни або іншого вибухонебезпечного предмета. Це особливо важливо в умовах, коли такі навички можуть врятувати не лише життя самих співробітників, а й захистити оточуючих в екстремальних ситуаціях.

Центри допомоги врятованим створені за ініціативи Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядова уповноважена з ґендерної політики, у партнерстві з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, завдяки фінансовій підтримці урядів Австрії, Бельгії, Швеції, Франції та у співпраці з місцевими органами влади.


Comments


bottom of page