top of page

28.03.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine

 У селі Чегерин відбулася надзвичайно важлива подія для наших мешканок! Психологічна група "Як подолати стрес під час війни?" зібрала разом неймовірних жінок з нашого села, які разом намагалися знайти шляхи подолання стресу у складний час воєнного конфлікту.

 Учасники групи не лише розуміли важливість психологічної підтримки, а й отримали можливість знайти спільну мову з однодумцями, що стало важливою складовою підтримки.

 Психологічні техніки та поради, які обговорювалися під час зустрічей, допомогли учасникам знайти способи кращого управління своїми емоціями та стресом, а групова підтримка стала важливим фактором для кожного учасника.

👩‍🤝‍👩 Дякуємо всім, хто брав участь у цій групі, і висловлюємо сподівання, що ці зусилля допомогли кожній з вас відчути більшу міцність та здатність подолати життєві труднощі. Разом ми сила!Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page