top of page

28.03.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ».

с. Заповіт

 Сьогодні наша Мобільна Бригада Бериславського району здійснила неймовірно важливий виїзд у село Заповіт.

 Ми провели інформаційно-просвітницьку роботу, щоб підвищити усвідомлення щодо форм насильства та доступних послуг для постраждалих осіб. Наші фахівці надали професійну підтримку тим, хто її потребував.

 Медичний персонал провів консультування, тестування та видав медикаменти за показаннями. Ми піклуємося про ваше здоров'я!

 Соціальний працівник надав кваліфіковану юридичну допомогу з питань відшкодування збитків внаслідок воєнної агресії. Ми стоїмо на вашому боці!

 Психологи провели консультації з емоційно виснаженими людьми, допомагаючи тим, хто потребував підтримки через травми, пов'язані з війною.

 Ми також відвідали багатодітні сім'ї, де провели профілактичну роботу на тему гендерного та домашнього насильства, надаючи підтримку та ресурси для здорового та безпечного життя.

 Кожен виїзд - це можливість допомогти тим, хто цього потребує, і ми вдячні за можливість бути тут, поруч з вами. Разом ми сила!Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page