top of page

27.11.2024

У рамках проєкту REACH 95 ми продовжуємо серію заходів, спрямованих на впровадження стратегії самотестування на ВІЛ. Чергова онлайн-зустріч, присвячена усуненню бар’єрів та вирішенню ключових питань, пов’язаних із доступом до самотестування, відбулася для фахівців і партнерів м. Кривий Ріг.

Мета заходу — сприяти інтеграції самотестування до регіональних систем охорони здоров’я, забезпечити його доступність для ключових груп населення та розробити спільні рішення для подолання існуючих викликів.

Спікери зустрічі:

• Кругленко Геннадій Леонідович, регіональний координатор проєкту REACH 95;

• Котельникова Алла Олексіївна, регіональний координатор проєкту з МІО;

• Козуб Тетяна, координаторка з соціальної роботи;

• Тетяна Пелеєва, асистентка менеджера проєкту REACH 95.

На зустрічі обговорювалися:

- сучасний стан впровадження самотестування в м. Кривий Ріг та регіоні;

- способи поширення тестувальних матеріалів серед ключових груп населення;

- важливість інформування та консультування пацієнтів під час самотестування;

- подальші кроки для підвищення доступності тестування в рамках проєкту REACH 95.

Геннадій Леонідович окреслив основні результати роботи регіону у сфері тестування на ВІЛ та акцентував увагу на необхідності посилення співпраці між закладами охорони здоров’я та громадськими організаціями.

Дякуємо всім учасникам за активну участь і плідну дискусію! Спільними зусиллями ми рухаємося до досягнення цілей проєкту REACH 95 і створення доступних умов для раннього виявлення ВІЛ.

Ця діяльність імплементується в рамках проєкту « REACH 95: Доступність якісних послуг з ВІЛ у закладах охорони здоров'я України», який впроваджується завдяки підтримці Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД The U.S. President's Emergency Plan for AIDS Relief (PEPFAR) через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та PATH.


bottom of page