top of page

27.06.2024


 В Одеська Обласна Прокуратура під головуванням керівництва прокуратури відбувся круглий стіл на тему: «Запровадження потерпіло-орієнтованих підходів при здійсненні досудового розслідування кримінальних проваджень, потерпілими у яких є діти, або які зачіпають інтереси неповнолітніх, недопущення повторної віктимізації дітей, передусім, які стали жертвами чи свідками кримінальних правопорушень проти статевої свободи та статевої недоторканості, а також пов’язаних із домашнім насильством».

 Захід проведено за участі представників національної поліції, Одеська міська рада, Південного міжрегіонального центру з надання безоплатної правничої допомоги, відділення центру та соціально-психологічної підтримки у процесі слідства та правосуддя дітей, які постраждали або стали свідками насильства (модель «Барнахус»), Громадський Рух «Віра, Надія, Любов», благодійного фонду «Вітрила дитинства», членкині експертної групи з захисту прав дітей координаційного центру із розвитку сімейного виховання та догляду дітей при Кабінеті Міністрів України; старшої координаторки проєкту «Міста і громади вільні від домашнього насильства» в Одеській області та керівників окружних прокуратур.

 Семікоп Ніна, членкиня правління Громадський Рух «Віра, Надія, Любов», представила доповідь на тему «Участь Громадських організацій у забезпеченні прав та інтересів дитини постраждалої від насильства». Це підкреслює роль громадських організацій у підтримці та захисті постраждалих дітей.

 Керівництвом обласної прокуратури наголошено, що гарантування реалізації прав та свобод дітей є одним з пріоритетів правоохоронної діяльності.


Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page