top of page

27.05.2024

У межах проєкту «Жінки: Майбутнє без обмежень» відбувся тренінг під назвою «Розкрий свій потенціал», який пройшов під керівництвом досвідченої тренерки Нани Кріцак.

Тренінг «Розкрий свій потенціал» став важливим кроком до швидкої адаптації та підготовки жінок до нових викликів в умовах війни. Повномасштабне вторгнення рф на територію України суттєво змінила роль жінки у сім’ї. Крім вимушеної евакуації, погіршення психоемоційного стану та взаємовідносин у родинах, війна додала ще фінансові труднощі.

За словами Нани Кріцак, для відновлення країни жінкам важливо вчитися розвивати бізнес у таких галузях, як будівництво, сільське господарство та IT індустрія. Якщо раніше жінки здебільшого реалізовували себе в б'юті-сфері, то зараз їм варто спробувати свої сили в інших напрямах, що мають важливе значення для економічного відновлення України та власної фінансової незалежності.

Учасниці тренінгу отримали можливість ознайомитися з новими підходами до саморозвитку та розширення свого професійного потенціалу. Вони навчалися встановлювати цілі, розвивати лідерські якості, планувати свій час, формувати професійний імідж та використовувати ефективні комунікаційні техніки під час ділових зустрічей та співбесід. Ці нові навички допоможуть жінкам адаптуватися до змін та знайти своє місце у нових реаліях.

Проєкт «Жінки: Майбутнє без обмежень» впроваджує ФОНД Terre des Hommes Italia in Ucraina у співпраці з Громадський Рух «Віра, Надія, Любов», за технічної підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF)/Women's Peace & Humanitarian Fund, гнучкого та оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.


Comments


bottom of page