top of page

26.10.2023

Кейс менеджером мобільної бригади м. Ізмаїл Дехтеренко Аллою спільно з психологом та керівником простору Вільна було організовано та проведено групове заняття з елементами тренінгу для жінок, які опинилися в складних життєвих обставинах, з метою запобігання домашнього насильства.

Під час даного заходу жінки більш детально ознайомились з формами домашнього насильства, його причинами та наслідками. Також учасницям була надана інформація щодо установ та організацій, куди може звернутися по допомогу особа, яка постраждала від домашнього насильства, номери телефонів гарячий ліній та мобільної бригади соціально психологічної допомоги у м. Ізмаїл.

Працюємо за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA UkraineОстанні пости

Дивитися всі

08.12.2023 у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели мовний клуб "Мистецтво в мові". Дівчата спілкувалися рідною мовою та обговорювали 100 найкорисніших та поживних харчових продуктів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 10.11.2023 Майстер клас «Неповторна ваза» Сьогодні в центрі пройшов чарівний майстер клас «Неповторна

«Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога». Для тих, хто кожен день стикатися з насильством, треба знаходити ресурс відновлювати

bottom of page