top of page

26.06.2024

 Відбулась інформаційна сесія та арт-терапія для жінок, які постраждали та розірвали коло насильства.

Під час інформаційної сесії обговорювались основні аспекти гендернозумовленого насильства, включаючи його види, причини та наслідки. Учасниці отримали теоретичні знання про те, як розпізнати ознаки насильства та які кроки необхідно зробити для забезпечення власної безпеки. Практичні поради охоплювали стратегії виходу з кола насильства, важливість підтримки з боку громади та доступні ресурси для постраждалих.

На арт-терапії учасниці створювали "Древо роду" — символічне зображення своєї родини, історії та майбутнього. Ця вправа допомагала жінкам усвідомити свої коріння, відчути зв'язок з предками та уявити позитивні зміни в житті. Процес створення древа сприяв зміцненню почуття власної гідності та надії на краще майбутнє.

 Програма реалізується Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» у партнерстві з International Rescue Committee (IRC) за підтримки ECHO в межах проєкту «Психо-соціальна підтримка жінок та дівчат, постраждалих від домашнього насильства та гендернозумовленого насильства, в тому числі жінок з інвалідністю, в умовах реабілітаційного центру для жінок «Софія» в м. Одеса».


Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Kommentare


bottom of page