top of page

26.04.2024

З початком повномасштабної війни, Україна зіштовхнулася з безпрецедентним рівнем насильства. За оцінками міжнародних партнерів, постраждалими можуть бути десятки тисяч українців.

Центри допомоги врятованим (ЦДВ) створено для підтримки осіб, постраждалих від війни, та зокрема сексуального насильства. Допомогу можуть отримати внутрішньо переміщені особи, люди, які виїхали із зони бойових дій чи окупованих територій, місцеві мешканці та усі, хто потребує підтримки.

Цього тижня фахівці та фахівчині Одеського Центру допомоги врятованим надали майже 90 консультацій. З них більша частина – це особи, які постраждали від збройної агресії та різних форм насильства. Значна частина консультацій була спрямована на надання психологічної підтримки, в тому числі й дітям. Також 14 осіб отримали юридичні консультації.

Центр допомоги врятованим в Одесі створено за ініціативи Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядова уповноважена з ґендерної політики, у партнерстві з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, завдяки фінансовій підтримці урядів Австрії, Бельгії, Іспанії, Швеції у співпраці з Одеська міська рада та Громадський Рух «Віра, Надія, Любов».


Comentarios


bottom of page