top of page

26.03.2024

26.03.2024 року до Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» завітали представники Міжнародної організації з міграції (МОМ) - Голова Представництва IOM Ukraine Алессія Скіавон, проєктна асистентка Інга Гезалян, національна керівниця проєктів з реінтеграції ветеранів Олександра Лук'яненко, регіональний менеджер МОМ Афсар Хан та юристка з питань захисту Зера Іслямова.

МОМ є міжурядовою міжнародною організацією, що створена для розв'язання численних міграційних проблем у сучасному світі; є провідною міжурядовою організацією в міграційній галузі та тісно співпрацює з урядовими, міжурядовими та громадськими установами та організаціями.

Саме Міжнародна організація з міграції посприяла ремонту приміщення організації для реалізації проєкту «Шлях стійкості», а також закупила необхідні меблі та обладнання.

Під час зустрічі представники Громадського руху «Віра, Надія, Любов» розповіли про заходи, які відбуваються в рамках проєкту. Це психологічне та медичне консультування ветеранів війни та їхніх сімей, дослідження потреб, навчання психологів за підтримки Єльського університету США. Гостям показали відремонтовані кабінети та меблі з обладнанням, які закупила МОМ.

Представники МОМ позитивно відзначили, що організація докладає багато зусиль для психологічного відновлення ветеранів.

Дякуємо нашим партнерам за співпрацю задля кращого майбутнього!


Останні пости

Дивитися всі

24.05.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 24 травня 2024 року, наша мобільна бригада відвідала с. Цебриково. Ми провели інформаційну бесіду на тему «Торгівля людьми, профілактик

Comments


bottom of page