top of page

25.10.2023

с.Червона гірка

Гумантарна допомога жінкам у селах Одеської області є надзвичайно важливою з ряду причин:

Забезпечення основних потреб. Гуманітарна допомога забезпечує жінок основними потребами, такими як їжа, вода, одяг і житло. Це особливо важливо в ситуаціях кризи, коли доступ до цих ресурсів обмежений або втрачений.

Захист від насильства. Допомогає також включати заходи для захисту жінок від насильства і експлуатації, що зростають в умовах надзвичайних ситуацій.

Підтримка в сфері охорони здоров'я. Гуманітарна наша допомога включає медичну допомогу, що допомагає забезпечити жінок якісною медичною допомогою і репродуктивною охороною.

Соціальна підтримка. Допомога також включає соціальну підтримку, яка допомагає жінкам знову побудувати своє життя і спільноту після кризових подій.

Роль жінок у відновленні. Забезпечення жінок гуманітарною допомогою також визнає їхню важливу роль у процесі відновлення спільноти і країни після кризи.Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page