top of page

25.07.2023

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства м. Долинська запросила гостів міста, людей, що постраждали від війни і були змушені покинути власні домівки на зустріч.

Відвідали цікаву людину, майстра гончарної справи Ткачова Сергія Володимировича. Неймовірні відчуття! Створення дива! Слухали цікаву і змістовну лекцію від Сергія Володимировича про гончарне мистецтво, із захопленням розглядали майстерню та всі ті витвори мистецтва, які є в ній, отримали майстер-клас від митця. Створювали своїми руками з глини вироби, оздоблювали їх. Диво відбувалося і з настроєм. Позитивні емоції, піднесення настрою, захват, відволікання від всіх негараздів і проблем.

Робота з глиною, як арт-терапія. Знімає емоційне напруження, звільняє від негативних емоцій, розслаблює. Також дає можливість самовираження, розвитку власного творчого потенціалу. І просто дає відчути дитячу радість від того, що ти автор шедевру, створив власноруч унікальну неповторну річ, яка є лише у тебе.

Вдячні всім учасникам за цікаво та весело проведений час, дружню атмосферу а також Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine за підтримку.bottom of page