top of page

25.04.2024

Координаторка Одеського Центру допомоги врятованим Вікторія Плєшко провела робочу зустріч з представницею Одеської філії обласного Центру Зайнятості Діаною Костянтиненко.

На зустрічі обговорили послуги, доступні учасникам бойових дій, які потребують підтримки у відновленні свого соціального та професійного статусу.

Представники Одеської філії обласного Центру Зайнятості розповили про різноманітні можливості, які створюються для ветеранів. Перш за все, вони можуть отримати матеріальну підтримку, підвищити свою кваліфікацію за допомогою ваучерів на навчання 124 професій та спеціальностей. Це відкриває перед ними нові можливості для кар'єрного зростання та розвитку.

Також ветерани мають можливість отримати консультації з вибору або заміни професії, а також отримати актуальну інформацію про наявність вакансій. Це допомагає їм приймати обґрунтовані рішення щодо своєї кар'єри та професійного розвитку.

Не менш важливим є отримання статусу безробітного та матеріальна допомога на випадок безробіття для тих, хто тимчасово перебуває в пошуку роботи.

Представники обох центрів висловили впевненість у тому, що такі зустрічі сприятимуть ефективнішому вирішенню проблем учасників бойових дій та допоможуть їм успішно інтегруватися в суспільство та ринок праці.

Центр допомоги врятованим в Одесі створено за ініціативи Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядова уповноважена з ґендерної політики, у партнерстві з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, завдяки фінансовій підтримці урядів Австрії, Бельгії, Іспанії, Швеції у співпраці з Одеська міська рада та Громадський Рух «Віра, Надія, Любов».


Останні пости

Дивитися всі

24.05.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 24 травня 2024 року, наша мобільна бригада відвідала с. Цебриково. Ми провели інформаційну бесіду на тему «Торгівля людьми, профілактик

Comments


bottom of page