top of page

25.03.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ».

с. Любомирівка

 Важлива інформація!

Сьогодні наша Баштанська Мобільна Бригада здійснила виїзд до села Любомирівка, де ми продовжуємо надавати допомогу тим, хто її потребує найбільше.

Наш соціальний працівник провів консультації та інформування місцевого населення на тему Громадянського Захисту та Надзвичайних Ситуацій. Ми роз’яснили поняття ГЗН, його види та надали інформацію про гарячі лінії та організації, які надають допомогу у протидії ГЗН.

Наш лікар надав першу медичну допомогу, здійснивши огляд стану здоров’я та вимірявши артеріальний тиск. Ми також безкоштовно видали медикаменти загальної терапевтичної дії.

Наш психолог провів сеанс маскотерапії - інноваційного напрямку в арт-терапії, що дозволяє розширити уявлення про себе та звільнити негативні емоційні стани. Цей процес допомагає сформувати продуктивні установки та засвоїти нові форми комунікації.

Наша робота - це не лише надання допомоги, а й підтримка та зміцнення психологічного стану наших отримувачів. Ми продовжуємо працювати на благо нашої спільності та підтримувати її у важкі часи.Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page