top of page

25.01.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine

 Жіноча МАК сесія та АРТ- Терапія по створенню своєї карти Успіху!!!

 Неймовірне спільне подорожжя до власної сили та краси!

Ми щойно завершили нашу надзвичайну жіночу МАК сесію та АРТ-Терапію, спрямовану на створення особистої Карти Успіху, і словами важко передати всю ту красу та енергію, яку ми разом створили.

 Під керівництвом талановитих інструкторів мистецтва ми кожна створили унікальну картину, яка відображає наші мрії, цілі та надії. Кожен мазок нашої творчості є втіленням нашої сили та внутрішньої краси.

 Спільнота, яку ми збудували, переповнена підтримкою та взаєморозумінням. Поділитися своїм шляхом та знайти опору у співрозмовниках було надзвичайно цінно.

 Ми засвоїли нові техніки самостворення та самопізнання, які допоможуть нам продовжувати свій внутрішній розвиток та зростання.

Ця подія була не лише про творчість та мистецтво, але й про зцілення, зростання та надію. Дякуємо кожній учасниці за вашу відкритість, сміливість та внесок у нашу спільну подорож.Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page