top of page

25.01.2024

Розпочато дводенний тренінг «Підвищення кваліфікації посадових осіб, відповідальних за процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми» в межах реалізації спільного з IOM Ukraine проєкту «Забезпечення комплексного реагування з метою захисту осіб, які постраждали від насильства, пов’язаного з війною, торгівлі людьми, експлуатації або ґендерно зумовленого насильства в Одеській області».

У перший день тренінгу зосередилися на існуючих міфах та фактах, що пов'язані з торгівлею людьми.

Учасники отримали можливість подолати суспільні стереотипи та розглянути основні дефініції цього соціального явища. Особливий акцент був приділений причинам торгівлі людьми.

Розглянули національний механізм взаємодії суб'єктів у сфері протидії торгівлі людьми, його основні принципи та компоненти, а також повноваження суб'єктів Національного Механізму Взаємодії.

Останній блок першого дня був присвячений виявленню та ідентифікації осіб, зокрема дітей, які постраждали від торгівлі людьми, а саме:

-надано практичні навички ідентифікації та ознайомили з методичними рекомендаціями щодо використання критеріїв та індикаторів для виявлення осіб, включаючи дітей, осіб без громадянства та внутрішньо переміщених осіб;

- вивчали процедуру встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, та працювали з опитувальником для збору необхідної інформації.

Наприкінці першого дня тренінгу учасники обмінялись враженнями щодо тем, розглянутих протягом дня, отримали відповіді на запитання.Comments


bottom of page