top of page

24-25.10.2023

Жінки Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» прийняли участь у дводенному Медійному марафоні "Рівність у політиці та інклюзивне відновлення", що відбувся у Києві.

Настав час враховувати потреби всіх соціальних груп: людей з інвалідністю, ВПО, літніх людей, ветеранів, ЛГБТ спільноти та інших. Підтримка жінок та пріоритети розбудови України на всіх рівнях – національному, місцевому були у центрі уваги. Головна ідея заходу "Інклюзивне відновлення - це демократичне відновлення". З вітальною промовою до зібрання звернулися - Посол Канади в Україні Наталка Цмоць, Посол Європейського союзу в Україні Катаріна Матернова, Теодора Делл, заступниця директора Місії USAID в Україні. Дякуємо NDI Ukraine - National Democratic Institute за запрошення та можливості участі у такому важливому для нашої країни заході.

Останні пости

Дивитися всі

08.12.2023 у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели мовний клуб "Мистецтво в мові". Дівчата спілкувалися рідною мовою та обговорювали 100 найкорисніших та поживних харчових продуктів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 10.11.2023 Майстер клас «Неповторна ваза» Сьогодні в центрі пройшов чарівний майстер клас «Неповторна

«Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога». Для тих, хто кожен день стикатися з насильством, треба знаходити ресурс відновлювати

bottom of page