top of page

24.11.2023

 Сьогодні, 24 листопада 2023 року, відбувся офіційний старт Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у ПКтаВ ім Горького.

Перед учасниками та учасницями акції з привітальним словом виступила заступниця міського голови - директорка Департаменту фінансів Одеська міська рада / Одесский городской совет Світлана Бедрега. Вона відмітила: «В сьогоднішніх реаліях, коли крім домашнього насильства ми зіткнулися з безпрецедентним рівнем насильства, пов’язаного з війною, ми повинні змінювати свідомість громадян та їх відношення до цих явищ, тому сьогодні ми зібрались з метою привернення уваги до проблем подолання будь-яких форм насильства, у тому числі домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок».

У відкритті акції взяли участь: Олена Китайська - директорка Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, Лілія Леонідова - депутатка Одеської міської ради, голова Громадська організація "Культура демократії", радниця міського голови з ґендерних питань, Людмила Акімова - представниця Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, Тетяна Семікоп - голова правління Громадський Рух «Віра, Надія, Любов», Георг Гунтелберг - голова регіонального представництва консультативної місії Європейського Союзу в м. Одеса, представники суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству у м. Одесі, представники Національної поліції та громадських об’єднань.

Акцентом акції стала активність «Кроки до допомоги», яка покликана продемонструвати, що допомога завжди поруч та звертатися за нею – це прості та важливі кроки. На алеях парку було встановлено 8 станцій з табличками, на яких розміщені QR-коди з посиланнями на сервіси допомоги для постраждалих та успішні історії жінок, які розірвали коло насильства, вчасно звернувшись за допомогою до спеціалізованих служб підтримки та багато іншої цікавої та корисної інформації.

На останній станції були розташовані локації представників громадських організацій для надання консультацій бажаючим, а також роботи учасників міського конкурсу малюнка «Як я розумію ґендер», в якому взяли участь учні і вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Одеси.

Під час проведення заходу фахівці мобільних бригад соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі проводили консультації з бажаючими.

Представники Благодійного фонду «Шлях до дому» дарували жінкам та дівчатам білі троянди - як символ протидії насильству.

Громадські організації міста проводили консультації і надавали інформативні поліграфічні матеріали всім бажаючим. Кожен мав змогу приєднатися до акції, приколовши на одяг білу стрічку - яка є символом проти усіх форм прояву насильства над жінками.

Єдиний спосіб подолати шлях проти насильства - йти по ньому.

Щодня. З вірою в перемогу!

Разом подолаємо насильство!


Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page