top of page

24.04.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ».

 Наша бригада відправилася на виїзд, де ми провели не лише допомогу та консультації, але і важливу психотерапевтичну сесію - глинотерапію.

Глинотерапія - це не лише спосіб відпочити, але й ефективний метод психологічного підтримання та саморозвитку. Спілкування з глиною допомагає вивільнити наші емоції, виразити їх через створення образів і форм, надаючи їм певної матеріальної природи.

Ця методика особливо корисна для дітей та дорослих. Вона допомагає зняти напругу, подолати апатію та безініціативність, формує активну життєву позицію та мотивацію до дії. Глина допомагає нам зірвати бар'єри страху перед самовираженням, підсилює віру у власні можливості та позитивно впливає на формування позитивного ставлення до себе.

Сьогодні кожен учасник сесії зміг відчути всю силу та користь глинотерапії, отримати позитивні емоції та переконатися у власній успішності.

Дякуємо всім, хто долучився до цього чудового заходу! Наша бригада завжди рада допомогти вам знайти гармонію та позитив у вашому житті.  #Глинотерапія #Психотерапія #ПсихологічнаПідтримка #ПозитивніЕмоції #СаморозвитокComments


bottom of page