top of page

23.10.223

Сьогодні до Реабілітаційний центр "Софія" для жінок, які постраждали від насильства завітали наші постійні партнери Acted та знімальна група «Голос Америки». Французька гуманітарна організація ACTED повністю обладнала центр системою вентиляції та придбала побутову техніку для пральні та кухні.

Після повномасштабного вторгнення росії тут мешкають і сім'ї переселенців. Жінки поділилися з журналістами своїми історіями трагедії та соціалізацією у новому місті.

Центр для них став не лише новим будинком, тут вони набувають психологічної та гуманітарної допомоги, а також мають можливість отримувати додаткові знання на тренінгах.


Останні пости

Дивитися всі

08.12.2023 у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели мовний клуб "Мистецтво в мові". Дівчата спілкувалися рідною мовою та обговорювали 100 найкорисніших та поживних харчових продуктів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 10.11.2023 Майстер клас «Неповторна ваза» Сьогодні в центрі пройшов чарівний майстер клас «Неповторна

«Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога». Для тих, хто кожен день стикатися з насильством, треба знаходити ресурс відновлювати

bottom of page