Мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства та ґендерно зумовленого насильства м. Вінниця здійснено виїзди на чотири випадки домашнього насильства. Усім постраждалим надано першу психологічну допомогу, проведено інформування, консультації з соціальних питань, надано контакти соціально-психологічних служб, юридичної допомоги. Запропоновано послуги кризової кімнати. Проведено профілактичні бесіди щодо попередження виникнення насильства.
Проведено індивідуальні психологічні та соціальні консультації з особами, постраждалими від ДН.
Ми надаємо допомогу тим, хто цього потребує!
Послуги надаються за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_b3668effbb7942d5b48708c1bcb61673~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_196,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_b3668effbb7942d5b48708c1bcb61673~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_3c1e165d979d46a78505cefff07dcaf7~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_196,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_3c1e165d979d46a78505cefff07dcaf7~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_d04ae655c5ed43e7a4d3b00eaa5cbe05~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_d04ae655c5ed43e7a4d3b00eaa5cbe05~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_b9907a509f22499cb61633309bcea698~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_196,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_b9907a509f22499cb61633309bcea698~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_2a5fcbad11794295b028336b2466a88b~mv2.jpg/v1/fill/w_134,h_288,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_2a5fcbad11794295b028336b2466a88b~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_d33ccf0ef4ba4fe1a1297e93f7bf4953~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_180,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_d33ccf0ef4ba4fe1a1297e93f7bf4953~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_a69047218da94b558efb69c170515d42~mv2.jpg/v1/fill/w_141,h_149,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_a69047218da94b558efb69c170515d42~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_9dfbc22d7e674f2fbc1bf65969331cf2~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_114,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_9dfbc22d7e674f2fbc1bf65969331cf2~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_03c5145081434fe1b455536720029aeb~mv2.jpg/v1/fill/w_112,h_208,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_03c5145081434fe1b455536720029aeb~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_a7d772409deb46899f0c1f4c5c799da8~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_151,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_a7d772409deb46899f0c1f4c5c799da8~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_4da56a4e84be4baba4759120c0c69755~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_159,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_4da56a4e84be4baba4759120c0c69755~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_59ce513ad9564b49ac2214b045f65f04~mv2.jpg/v1/fill/w_154,h_288,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_59ce513ad9564b49ac2214b045f65f04~mv2.jpg)