top of page

23.02.2024

Фахівцями мобільної бригади соціально-психологічної допомоги з протидії домашньому насильству та ґендерно-зумовленому насильству м. Одеса, здійснено екстрену евакуацію жінки, постраждалої від домашнього насильства, разом з дітьми.

Постраждала довгий час потерпала від домашнього насильства психологічного та фізичного, зі сторони чоловіка, який принижував її людську гідність, ображав, бив, вимагав, щоб жінка звільнилася з роботи. Декілька разів постраждала зверталась до поліціі, в наслідок домашнього насилля, але в останій час відмовлялась писати заяву, боючись нашкодити кривднику. Коли в черговий раз чоловік, в стані наркотичного сп'яніння, він зателефонував дружині і сказав, що зараз приїде додому і вчинить розправу над нею, жінка, зателефонувала та звернулась по допомогу до мобільної бригади м.Одеса.

Працівники мобільної бригади, виїхали до постраждалої, евакуювали її разом з дітьми, відвезли в шелтер, де вона змогла відчути себе у безпеці.

Постраждалій надано першу психологічну допомогу, роз'яснення щодо ҐЗН та ДН, консультації щодо співпраці та підтримки соціально-психологічних служб, запропоновано переадресацію на безкоштовну юридичну допомогу, психологічні консультації, проговорено та складено план безпеки.

Послуги надаються завдяки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine


Останні пости

Дивитися всі

21.06.2024

У рамках міського проєкту "Тижні добрих справ 2024" у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м. Одеса провели майстер-клас "Декупаж скриньки" під керівництвом тренерки Тетяни Лядової. Дівчата розробля

Comments


bottom of page