top of page

22.06.2023

У просторі для жінок і дівчат Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл у м. Одеса провели арт-майстер-клас "Робота з невпевненістю у собі".

Учасниці поринули у глибоку роботу з собою. У результаті їм вдалося: - дослідити своє внутрішнє світло і тінь; - звернути увагу на внутрішній стан, коли проявляються власні переваги і недоліки; - зрозуміти, що недоліки - це теж переваги і який в них є ресурс; - усвідомити, яким чином можна проявляти себе в різних станах і бути задоволеною собою; - розібратися, як можна поєднати різні прояви себе і сприймати себе цілісно.

Захід провела психологиня, арт-терапевчиня Олена Наумова у рамках проєкту Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine та Громадський Рух «Віра, Надія, Любов».

Для реєстрації на наші тренінги потрібно заповнити гугл форму, за посиланням https://sites.google.com/view/vilna

Для детальної інформації телефонуйте +380 (73) 231 01 01

Наш Telegram - переходьте за посиланням і натискайте "Приєднатися", щоб завжди бути в курсі подій. https://t.me/+ZpQVOb7aU-0wZjBi

Ми знаходимося за адресою: Одеса, вул Педагогічна 24

Останні пости

Дивитися всі

20.02.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту «ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ, СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИ

bottom of page