top of page

22.05.2024

Ще один тренінг для поліцейських, Херсонської та Миколаївської областей під назвою

 "Стрес та шляхи його подолання через протокол першої психологічної допомоги. Особливості професійного вигорання серед працівників патрульної поліції" провела психологиня Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» Марія Милославська.

Захід спрямований на надання ефективних інструментів для подолання стресу та профілактики професійного вигорання, які є актуальними для людей, щодня стикаються з високим рівнем психологічного навантаження.

Ця ініціатива реалізувалася за підтримки EUAM Ukraine/Консультативної Місії Європейського Союзу (КМЕС) та Громадського Руху "Віра, Надія, Любов", які допомагають в реалізації важливих проектів, спрямованих на підтримку та допомогу нашій громаді.

Ми вважаємо, що психологічне благополуччя є ключовим для ефективності будь-якої роботи, особливо в таких стресових професіях, як правоохоронні органи. Інструменти та знання, отримані під час тренінгу, дозволять учасникам краще управляти власним емоційним станом, що безпосередньо вплине на їхню продуктивність та добробут.


Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page