top of page

22.04.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ».

 Наша Мобільна Бригада відправилась у село Біла Криниця, щоб продовжити допомагати тим, хто переживає війну та її наслідки.

Наші фахівці працювали над тим, щоб допомогти людям подолати психологічні труднощі, підвищити обізнаність про стрес та його наслідки для мирних мешканців, особливо ветеранів та осіб з інвалідністю.

Ми провели інформаційне та кризове консультування, надали емоційну підтримку, зосереджуючись на особах, які потребують нашої уваги найбільше - ветеранах, особах з інвалідністю та родинах загиблих воїнів.

Інформаційна сесія була спрямована на важливу тему гендерної рівності та запобігання домашньому насильству. Наші фахівці працювали, щоб створити безпечне та підтримуюче середовище для всіх жителів села.

Медичний працівник надав консультації, допоміг вразливим категоріям отримати необхідні ліки та перезаключити декларацію з сімейним лікарем. Ми прагнемо бути підтримкою та допомогою для кожної людини, яка цього потребує.

Дякуємо всім, хто долучився до цього важливого заходу та підтримав нашу роботу!Останні пости

Дивитися всі

24.05.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 24 травня 2024 року, наша мобільна бригада відвідала с. Цебриково. Ми провели інформаційну бесіду на тему «Торгівля людьми, профілактик

Comments


bottom of page