top of page

22.03.2024

Сьогодні ми раді повідомити про старт проєкту «Жінки: Майбутнє без обмежень». Його впроваджує Фонд Terre des Hommes Italia у співпраці з Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» за технічної підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF).

Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) – це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миробудівництва.

Проєкт «Жінки: Майбутнє без обмежень» спрямований у наданні допомоги постраждалим від ґендерно зумовленого та домашнього насильства.

Для нас це не просто захист прав людини, соціальна справедливість та зміна стереотипів. Насамперед – це інвестиції у майбутнє ментально здорове покоління: протидія можливим серйозним злочинам та запорука того, що після закінчення війни ми матимемо можливість жити у безпеці та гідності.

В рамках реалізації проєкту передбачаються індивідуальні та групові психологічні консультації, а також навчання з життєвих навичок: основам фінансової грамотності, підприємницьким навичкам, секретам успішного працевлаштування, професійної діагностики, навичкам комунікації, правилам ділового етикету, правової самооборони та іншим.

Записатися на отримання індивідуальних та групових психологічних консультацій, а також на навчання можна за телефоном: + 380 99 022 55 28.

Наша робота базується на принципах захисту особистої інформації та дотримання етичних стандартів.

WPHF – це єдиний глобальний механізм, створений виключно на підтримку участі жінок в процесах розбудови миру та безпеки, а також гуманітарної допомоги. WPHF, керований низкою представників громадянського суспільства, урядів та ООН, — це трастовий фонд за участі багатьох партнерів, який мобілізує терміново необхідне фінансування для місцевих організацій, очолюваних жінками, та працює разом із жінками на передовій заради побудова міцного миру. Починаючи з 2016 року, WPHF надав фінансування та підтримав спроможність понад 1000 місцевих жіночих організацій громадянського суспільства, які працюють над питаннями порядку денного «Жінки, мир, безпека» та реалізовують гуманітарну діяльність у 41 країні світу, які постраждали від кризи.


Comments


bottom of page