top of page

22.03.2024

Мобільна бригада СПД с.Авангард

Історія успіху - історія Юрія, який страждав від домашнього насильства з боку своєї дружини.

До Мобільної бригади соціально- психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі с. Авангард , надійшло повідомлення від не байдужих мешканців с. Нова Долина щодо вчинення жінкою психологічного та економічного насильства по відношенню до чоловіка.

Фахівці мобільної бригади здійснивши виїзд за місцем перебування постраждалої особи та в ході роботи з нею, з’ясували, що Юрій протягом тривалого часу потерпав від домашнього насильства з боку дружини та її коханця. Чоловік потрапив до лікарні з інсультом, за цей час жінка почала стосунки з іншим чоловіком, у якого орендували житло. Коли постраждалий повернувся додому його не пустили на поріг і не віддали документи.

Юрій пішов по сусідам, а потім пішов жити до озера с. Нова Долина і спав під деревом аж до настання холодів. Кривдник - дружина постраждалого систематично зловживала алкоголем та переховувалась від дільничного інспектора. Не повертаючи документи постраждалому та не пускаючи його додому.

Після надання Мобільною бригадою першої психологічної допомоги та соціальних послуг з інформування , консультування, мотиваційного набору Юрій повідомив, що не може більше терпіти насильство та бажає розірвати коло. Після чого,

фахівцями МБ були вжиті заходи з перенаправлення та влаштування постраждалого до притулку

"Пробудження", фахівці якого вже надали йому все необхідне, допомогли відновити документи та забезпечили житлом.

Послуги мобільної бригади надаються завдяки фінансовій підтримці урядів США ( Бюро гуманітарної допомоги USAID), Канади, Норвегії, Швеції, Великої Британії, Фінляндії, Данії та Гуманітарного Фонду для України (UHF).


Comments


bottom of page