top of page

22.01.2024

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ».

Арт терапія під час тривожного стану з дітьми 1 класу

 Арт терапія: Колір для Душі Маленьких Героїв!

Дорогі друзі та батьки першокласників,

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами неймовірним почуттям, яке ми пережили під час нашого заняття з арт терапії для діток 1 класу. Знаєте, арт терапія – це не лише малювання чи ліплення, це шлях до внутрішнього світу дитини, особливо в умовах тривожного стану.

Сьогодні наші маленькі художники випробовували виразити свої почуття через різні кольори та форми. Ми вірили, що кожна крапля фарби – це крапля радості та надії, особливо в умовах воєнного конфлікту в Україні.

Ми побачили великі посмішки та глибокі вигляди в очах наших діток, і це стало для нас справжньою винагородою. Наші юні художники стали героями власних картин, а арт терапія – маленькими віконцями до їхніх мрій та переживань.

Дякуємо всім, хто підтримав цю ініціативу. Разом ми змінюємо світ, одна крапля фарби за раз! #АртТерапія #ДітиГерої #КолірДляДушіОстанні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

留言


bottom of page