top of page

21-23.11.2023

Співробітниці Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» - Ніна Семікоп та Тетяна Пелеєва взяли активну участь у триденному тренінгу, спрямованому на вдосконалення механізмів проведення переговорів в гуманітарному контексті.

Захід, що відбувся в Бухаресті, був організований відомими установами UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні, яка допомагає розвивати потенціал жінок у всіх сферах та Institute of International Relations Clingendael, що спеціалізується на міжнародних відносинах.

Цей тренінг став платформою для обміну досвідом та вивчення передових підходів у проведенні ефективних переговорів в умовах гуманітарних викликів.

Учасниці збагатили свої знання та навички, щоб бути ще більш ефективними в захисті прав та інтересів в умовах складних ситуацій.  #ГуманітарніПереговори #UNWomen #МіжнародніВідносини


Останні пости

Дивитися всі

20.02.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту «ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ, СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИ

bottom of page