top of page

21.09.2023

Сьогодні відкрилася дводенна інтенсивна подія - тренінг "Підвищення кваліфікації посадових осіб, відповідальних за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми" що проводить Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» за підтримки IOM Ukraine. Це важливий захід, який спрямований на покращення навичок та знань фахівців у сфері захисту прав постраждалих від торгівлі людьми. Тренінг об'єднав експертів та учасників, які мають глибокий інтерес до цієї важливої сфери. Він призначений для розгляду найновіших методик, законодавчих ініціатив та кращих практик у роботі з потерпілими від торгівлі людьми.

У програму тренінгу першого дня включені питання актуалізації знань з проблеми торгівлі людьми, подолання суспільних стереотипів та дослідження причин торгівлі людьми, виявлення, ідентифікація та процедура встановлення статусу осіб, зокрема дітей, осіб без громадянства, ВПО, які постраждали від торгівлі людьми, відпрацьовані навички ідентифікації постраждалих осіб та роботи з опитувальником для встановлення статусу ОПТЛ. Працюємо далі.
Останні пости

Дивитися всі

08.12.2023 у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели мовний клуб "Мистецтво в мові". Дівчата спілкувалися рідною мовою та обговорювали 100 найкорисніших та поживних харчових продуктів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 10.11.2023 Майстер клас «Неповторна ваза» Сьогодні в центрі пройшов чарівний майстер клас «Неповторна

«Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога». Для тих, хто кожен день стикатися з насильством, треба знаходити ресурс відновлювати

bottom of page