top of page

21.09.2023

Сьогодні відкрилася дводенна інтенсивна подія - тренінг "Підвищення кваліфікації посадових осіб, відповідальних за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми" що проводить Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» за підтримки IOM Ukraine. Це важливий захід, який спрямований на покращення навичок та знань фахівців у сфері захисту прав постраждалих від торгівлі людьми. Тренінг об'єднав експертів та учасників, які мають глибокий інтерес до цієї важливої сфери. Він призначений для розгляду найновіших методик, законодавчих ініціатив та кращих практик у роботі з потерпілими від торгівлі людьми.

У програму тренінгу першого дня включені питання актуалізації знань з проблеми торгівлі людьми, подолання суспільних стереотипів та дослідження причин торгівлі людьми, виявлення, ідентифікація та процедура встановлення статусу осіб, зокрема дітей, осіб без громадянства, ВПО, які постраждали від торгівлі людьми, відпрацьовані навички ідентифікації постраждалих осіб та роботи з опитувальником для встановлення статусу ОПТЛ. Працюємо далі.
Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page