top of page

21.06.2023

Сьогодні відбувся цікавий творчий захід з рукоділля, організований для внутрішньо переміщених осіб командою Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» та International Rescue Committee, за підтримки Європейського Союзу. У цьому заході було задіяно чудову творчу особистість, Світлану Бобрушову, яка провела майстер-клас з плетіння мандал.

Мандала, як символ всесвіту та гармонії, має глибокий сенс і спонукає до роздумів. Це була чудова можливість для переселенців знайти спокій та внутрішню гармонію через сплетіння ниток та створення унікальних виробів. На цих творчих заняттях мистецтво виявилося лікуючою силою, яка допомогла відновити емоційну рівновагу. Учасники майстер-класу відчували справжню радість і задоволення від процесу плетіння. Кожен рух рук, кожен виток нитки створювали щось особливе. Емоції переселенців були неймовірно позитивними. Вони відчували себе впевненіше, сильніше і зв'язаними з іншими учасниками заходу. Сьогоднішня творча зустріч стала справжнім арт-терапевтичним процесом. Це допомогло учасницям відірватися від повсякденних турбот і зануритися у власну внутрішню глибину.

Проведення таких заходів має велику важливість, особливо для людей, які пережили важкі ситуації та переселення. Крім захоплюючого заняття рукоділлям, всім присутнім були надані гуманітарні, господарчі набори. Це ще один важливий аспект підтримки, оскільки забезпечення основних потреб, які часто були порушені через переселення, допомагає людям відчути певну стабільність та забезпечує необхідний комфорт. Гуманітарна підтримка - це важливий крок у процесі реабілітації та підтримки переселенців, допомагаючи їм забезпечити необхідність у речах для повсякденного життя. Ну а майстер-клас з рукоділля разом із наданням гуманітарних наборів створює комплексний підхід до підтримки та реінтеграції переселенців.


Comments


bottom of page