top of page

21.03.2024

Історія успіху.Мобільна бригада СПД м.Хуст.

Понад рік пані Оксана страждала від домашнього насильства: чоловік використовує особисту інформацію жінки для шантажу та маніпуляцій, безпідставно звинувачував в подружній невірності, «стежив за кожним кроком». Доводилось щоразу виправдовуватися та переконувати його в тому, що вона нічого не робила, а він продовжував повторювати, що не вірить їй, погрожував та залякував. Пані Оксана змушена була шукати інше житло та переїхати від нього. Однак кривдник й надалі не давав спокою: відстежування дописів у соціальних мережах, телефонні дзвінки, сотні повідомлень у месенджери...

Жінка зрозуміла, що так далі не може тривати, потрібно вирватися із замкнутого кола та змінити своє життя. Про спеціалізовану службу підтримки постраждалих осіб від домашнього насильства в м. Хуст пані Оксана дізналася від знайомих. Під час консультації фахівців мобільної бригади 42.1 соціально-психологічної допомоги дізналася, що все те, з чим вона стикається – типовий прояв сталкінгу. Сталкінг (від англійського stalk – «підкрадатися, переслідувати») – це прояв психологічного насильства, за якого кривдник переслідує жертву в реальному житті чи онлайн.

Після консультацій, пані Оксана перестала звинувачувати себе в тому, що відбувається, аналізувати, що вона зробила не так та що можна зробити, щоб вберегтися наступного разу. Адже це ще більше пригнічувало її та змушувало перебувати під великим моральним тиском.

Постраждала надала фахівчиням бригади скріншоти листувань, записи телефонних розмов на підтвердження факту психологічного насильства, аби надалі передати до компетентних органів. І саме головне: наважилася розірвати токсичні відносини та відчула безпеку.

А ще – систематично отримує кваліфіковану психологічну допомогу від психологині бригади та радіє від того, що змінила своє життя!

Якщо ви постраждали від домашнього насильства і потребуєте допомоги, то звертайтесь до фахівців мобільної бригади соціально-психологічної допомоги м. Хуст.

«Якщо вам здається, що далі так не можна, то вам не здається».

Послуги мобільної бригади надаються завдяки фінансовій підтримці урядів США ( Бюро гуманітарної допомоги USAID), Канади, Норвегії, Швеції, Великої Британії, Фінляндії, Данії та Гуманітарного Фонду для України (UHF).


Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page