top of page

21.03.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ».

с. Петрівка, 21.03.2024

 Сьогодні, 21 березня 2024 року, наша мобільна бригада відправилася на виїзд до села Петрівка Херсонського району з метою надання важливої допомоги та підтримки нашим співвітчизникам. Наша місія - забезпечити безпеку та захист прав людини, а також надати необхідну підтримку та консультації.

Під час цього заходу ми віддавали перевагу важливим темам, таким як права потерпілих від ґендерного насильства. Ми стояли на захисті тих, хто потребує допомоги та підтримки. Наша команда включала фахівців різних напрямків, які внесли свій внесок у забезпечення добробуту нашої громади.

Медичний працівник у нашій команді забезпечував першу допомогу та надавав консультації з питань здоров'я та безпеки. Важливо мати можливість отримати доступ до медичної допомоги у разі потреби, і ми старалися забезпечити цю можливість для кожного.

Психологиня також була частиною нашої команди, щоб надати психологічну підтримку та допомогти розв'язати будь-які проблеми, що виникають, сприяючи зміцненню психічного здоров'я нашої громади.

Завдяки спільним зусиллям нашої команди ми змогли надати важливу інформацію та підтримку тим, хто цього потребував. Наша робота продовжується, і ми завжди готові допомогти нашій громаді в будь-якому випадку.コメント


bottom of page